O mnie

jaDużo czytam. Lubię zanurzyć się między stronami, poznawać nowe światy, towarzyszyć kolejnym bohaterom. Lubię też dzielić się moimi przemyśleniami po lekturze, bo każda przeczytana książka zostawia w nas jakiś ślad. O tym, jakie myśli i emocje towarzyszyły mi podczas lektury, przeczytasz na tym blogu.

Znajdziesz tu przede wszystkim recenzje przeczytanych przeze mnie książek, ale też obejrzanych filmów, spektakli, wysłuchanych koncertów. Kilka subiektywnych wskazówek, co czytać i oglądać, a co sobie darować…

Oprócz tego na blogu pojawiać się będę także artykuły dotyczące czytelnictwa ogólnie, spotkań autorskich i innych wydarzeń.

Projekt Sonrisa

Blog sonrisabooks.wordpress.com jest częścią większego projektu blogowego. Długo zastanawiałam się, jak ugryźć temat – jednym blogiem, kilkoma. Metodą prób i błędów doszłam do tego, żeby stworzyć jednak kilka blogów. Pierwszy to Sonrisa Books, na którym jesteś – czytelniczy.

Sonrisa Art, który poświęcam kwestii mojego spojrzenia na życie – w rytmie slow, minimalistyczne, uważne i jednocześnie zdrowe i aktywne. To blog o poszukiwaniu szczęścia, równowagi i harmonii.

Współpraca

Chętnie podejmę współpracę recenzencką zarówno z wydawnictwami, autorami, portalami. Mogę zaoferować napisanie rzetelnej recenzji, a także promocję książki na Facebooku i Instagramie, organizację konkursu, booktouru, wywiadu z autorem lub innej formy promowania danej książki.

Najbardziej lubię wszelkie pozycje z zakresu literatury faktu, kryminały, powieści obyczajowe i historyczne. Nie wykluczam jednakże przeczytania i zrecenzowania w ramach współpracy książek innego gatunku.

Zastrzegam sobie prawo do napisania recenzji zgodnej z moimi odczuciami i wrażeniami dotyczącymi danej lektury.

Zapraszam do kontaktu: artsonrisa@gmail.com.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s